Większe bezpieczeństwo

Inteligentny dom zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w dzień i w nocy! Integruje w sobie systemy zabezpieczeń antywłamaniowych i przeciwawaryjnych.
To dlatego nasi klienci zwracają na ten aspekt szczególną uwagę.

  •   W chwili wystąpienia sytuacji krytycznych, system zarządzania budynkiem zareaguje szybko i inteligentnie, bez względu na to czy jesteś obecny w budynku czy nie.
    Podłączone do systemu czujniki (ruchu, stłuczenia szyby, otwarcia okien, wycieku gazu, wody itp.) cały czas monitorują stan i sygnalizują wszystkie nieprawidłowości.
Bezpieczeństwo
  •  W przypadku wykrycia dymu przez podłączoną do instalacji czujkę, system zaalarmuje Ciebie i innych mieszkańców o wybuchu pożaru. System załączy spryskiwacze, odetnie dopływ gazu i powiadomi straż pożarną.
  •  Wyciek wody lub gazu również zostanie zauważony. System zamknie zawory i poinformuje Cię (np. wysyłając komunikat SMS) o zaistniałej sytuacji zanim awaria spowoduje szkody.
  •   Funkcja symulacji obecności pozwoli Ci na komfortowy wypoczynek na wakacjach, bez zmartwień, że Twój dom może stać się przedmiotem zainteresowania złodziei. Poprzez automatyczne podnoszenie i zasuwanie rolet, włączanie świateł czy telewizora odpowiednio zaprogramowany system będzie stwarzał wrażenie, że Twój dom jest stale zamieszkały.
  •   W każdej chwili, z każdego miejsca na świecie będziesz miał dostęp (w pełni zabezpieczony) do wszystkich mediów technicznych budynku i podglądu z kamer monitoringu.

Jesteś tutaj: Bezpieczeństwo