Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zainteresowani są nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

wspolpraca1

Ze względu na wciąż jeszcze niską świadomość wśród społeczeństwa o możliwościach zastosowania inteligentnych systemów w budynkach, istotna jest popularyzacja tych rozwiązań przez akcentowanie wszystkich korzyści jakie daje inteligentny budynek.

Wiele osób realizuje swoje inwestycje remontowo-budowlane w niewiedzy o komforcie i wygodzie użytkowania jaką daje inteligentny budynek, o wysokim poziomie bezpieczeństwa, który zapewnia i optymalizacji zużycia energii podczas eksploatacji, która przynosi znaczące oszczędności finansowe.

Dlatego tak bardzo zależy nam na bliskiej współpracy ze wszystkimi, którzy na co dzień, poprzez swoje działania mają kontakt z inwestorami. Dla tych osób otwiera się możliwość promowania i zachęcania inwestorów do zastosowania inteligentnych systemów automatyki w nowobudowanych obiektach.


Intelsystem zaprasza do współpracy przy inteligentnych instalacjach:

  • architektów
  • projektantów
  • samodzielnych instalatorów i elektryków
  • firmy instalacyjne
  • deweloperów

Dla tych osób, a także dla osób prywatnych polecających systemy inteligentnego budynku oraz usługi naszej firmy oferujemy atrakcyjne stawki prowizyjne (5% - 10% wartości urządzeń automatyki zastosowanej w inwestycji).
Przewidujemy również dodatkowe premie dla wszystkich, którzy będą czynnie działać w programie partnerskim. Zapewniamy także wsparcie techniczne dla biur projektowych podczas przygotowania projektu.


Chętnie również nawiążemy współpracę z wykonawczymi firmami budowlanymi i elektroinstalacyjnymi - inwestorami generalnymi, inwestorami zastępczymi - jako podwykonawcy w zakresie inteligentnych instalacji wewnętrznych.

Wspólnie wtedy pracujemy nad inwestycją. W pierwszym etapie uzgadniamy projekt instalacji z inwestorem i przekazujemy go partnerowi w celu położenia okablowania i wykonania innych instalacji. W kolejnym etapie nasi pracownicy dokonują montażu modułów systemu automatyki i programują funkcjonalność.

Współpraca z nami przynosi naszym partnerom nie tylko wizerunek nowoczesnej firmy, realizującej inwestycje w oparciu o nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne technologie, ale również daje wymierne korzyści biznesowe.


Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Razem możemy zdziałać więcej!

Kompleksowa realizacja

MAJCA.technology prowadzi działalność w dziedzinie nowoczesnych technologii związanych z automatyką budynkową i elektroinstalatorstwem. Więcej...

Nowoczesne technologie

Praktyczna znajomość najnowocześniejszych technologii pozwala nam zaoferować innowacyjne rozwiązania, których celem jest podniesienie komfortu Twojego mieszkania i życia, zwiększenie bezpieczeństwa oraz optymalizacja zużycia energii i kosztów eksploatacji budynku. Więcej...

Doświadczenie


Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach, jesteśmy w stanie zrealizować i urzeczywistnić wymarzoną przez Ciebie wizję domu. Więcej...

Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
Zapewniamy profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań.
Na wszystkie usługi udzielamy pisemnej 2 letniej gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Więcej...

Kontakt


Jesteś tutaj: Firma Współpraca