Komfort każdego dnia

W dzisiejszych czasach każdy oczekuje coraz większego komfortu i wygody w życiu prywatnym i zawodowym. Inteligentny dom, to dom który zna Twoje potrzeby i spełnia oczekiwania.

  •  Nowoczesna instalacja elektryczna zapewnia idealną interakcję miedzy użytkownikiem a budynkiem. Jest łatwa i wygodna w obsłudze, może wydatnie ułatwić Ci życie i pracę.
Komfort
  •  Nie marnuj swojego czasu na wykonywanie czasochłonnych, rutynowych czynności. Inteligentny system będzie Twoim dyskretnym i pewnym pomocnikiem. Powiedz mu co należy monitorować i czym sterować. Inteligentny system automatyki domowej wykona resztę i poinformuje Cię automatycznie o rezultatach swojej pracy.
  •   Do stworzenia miłej atmosfery, zamiast biegania od włącznika oświetlenia do regulatora temperatury, wystarczy naciśnięcia jednego przycisku. Spowoduje to opuszczenie żaluzji, włączenie nastrojowego oświetlenia (z wybranym poziomem natężenia), ustawienie komfortowej temperatury.
    Takie lub inne ustawienia można zaprogramować według indywidualnego życzenia i sterować przy użyciu pilota, telefonu komórkowego, smartfonu, tabletu, ekranu dotykowego wbudowanego w ścianę, notebooka czy komputera PC.

Jesteś tutaj: Komfort